ServersCity yatırımcısını arıyor.

Kaan GİRGİN

Administrator
Yönetici
16 Tem 2019
114
16
101ServersCity yatırımcısını arıyor.2015 yılında kurulan firmamız her geçen gün yükselmeye devam ediyor. %85'i yurt dışına bağlı olan firmamız doviz durumları ve Dünya genelinde yaşanılan olaylar nedeniyle endişelidir. Firma ve müşteri güvenliği için verileri Türkiye'ye almak ve barındırmak için yatırımcı aramaktayız. Şuan yurt dışında 200'ü geçik sunucularımız mevcut bunların %70'i fiziksel sunucu %30'u sanal sunucudur. Yurt dışındaki hizmetleri Türkiye'de tutmanın ortalama bedeli 300.000 TL civarındadır. Yatırım yapan kişinin işi bilmesine gerek yoktur tüm işlemler yine tarafımızca yapılacak olup yatırımcı kişi her ay düzenli olarak ödemesini alacaktır. Müşterilerimizin çoğu kalıcı ve kurumsaldır. Müşterilerimiz arasında oyun, adult site, bahis gibi illegal siteler bulunmamakta olup müşteri konusunda titiz davranmaktayız. Daha çok kurumsal müşteri çekmek istiyoruz fakat bunun için sağlam bir yatırımcıya ihtiyacımız var.SIKÇA SORULAN SORULAR.


300.000 TL ödeme yapıldığında yapılacak işlemler nelerdir ?

Ödemenin %90'ı ile fiziksel ürün satın alınıp Türkiye'de anlaşacağımı veri merkezlerinde tutacağız ve yurt dışındaki kurumsal müşterilerimizi hızlıca taşıyacağız. %10'u ile hosting ve sanal sunucu ürünlerimiz için stratejik reklamlar yapıp daha çok müşteriler çekeceğiz.


Şirket iflas ettiğinde ya da müşteri potansiyeli çok düştüğünde ne olacak ?
Yatırımcının yaptığı ödeme fiziki cihazlara gideceği için herhangi bir eksiklik olmayacaktır. Alınan cihazlar benzer fiyatlara satıldığında bir alt fiyata tekrar size dönüşü olur.


Wednesday, September 30, 2020
 
Son düzenleme: