Reseller hosting tanıtım yazısı

Kaan GİRGİN

Administrator
Yönetici
16 Tem 2019
114
16
Reseller Hosting
Teknolojik anlamda çok fazla kendini geliştiren ve bu alanda da çeşitli projelerini somutlaştırarak internet üzerinden müşteri potansiyelini yakalayan binlerce insan bulunmaktadır. Özellikle de gerek kendi alan adı gerekse de projesini isimlendireceği alan adları üzerinden internet kapsamında yer alan bu gibi kişilerin uzun vadede hedeflerini gerçekleştirmeleri de gerekmektedir. Alan adı almanın yanı sıra hostinge de ihtiyaç duyan kişilerin bu noktada reseller hosting için de alternatiflerini geliştirmeleri gerekmektedir. Reseller hosting, kişinin sahip olduğu bant genişliğini ve depolama alanını kullanarak birçok web sitesini barındırmaya ya da hosting pazarlaması yapmasına olanak sağlayan bir hosting türü olarak karşımıza çıkmaktadır.


Reseller Hosting Avantajları
Firmamız kapsamında gerek öğrencilere gerekse de projelerini hayata geçirecek olan kurumsal anlamdaki kişilere özel paketlerimiz de bulunmaktadır. Reseller 1'den Reseller 4'e kadar olan paket yapılarımızda çeşitli Reseller hosting avantajları da bulunmaktadır. Paketlerine göre fiyatları da değişen ancak özellikleri de artan Reseller hosting kapsamında ihtiyacınıza uygun biçimde paket tercihinde bulunabilirsiniz. 10 GB disk alanından 40 GB disk alanına kadar olan paketlerde ayrıca limitsiz trafik avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Uzak yere SQL ve 5 yere IP adresi özellikleri de içerisinde yer alan Reseller hosting kapsamında sizler de projelerinizi detaylandırabilir ve somut hale getirerek internet üzerinden gelişim kaydedebilirsiniz.


Reseller hosting nereden alınmalıdır ?
Özellikle öğrencilere büyük destek sunan serverscity.net firması öğrencilere ücretsiz hosting yada indirimli reseller sunmaktadır. Aynı zamanda %100 Wordpress ve Xenforo uyumlu web hosting. NVM Edition SSD diskler üzerine kurulmuş performans ve yüksek güvenlik alt yapılı hosting hizmeti sunmaktadır.
Reseller hosting paketlerini görmek için tıklayınız.
Reseller paketlerimiz öğrenci arkadaşlarımıza %50 indirimli olarak sunulacaktır. | Kupon kodunuz: satıcıyımben